Zobowiązanie firmy BusGlass Czurczak Leśniak właściciela marki i producenta urządzeń desmed dotyczące polityki prywatności

Firma BusGlass jako producent urządzeń dezynfekujących marki desmed koncentrują się na produkcji urządzeń bezpiecznych oraz maksymalnie wydajnych pod względem technologicznym w środowisku gdzie są stosowane. Wszystkie dane są dokładnie analizowane i gromadzone. Ochrona Twojej prywatności, jak i Twoich danych mają dla nas bardzo ważne znaczenie.

W naszej polityce prywatności stawiamy głównie na informacje będące niezbędne do zrealizowania naszego zamówienia. Chcielibyśmy, żeby nasza polityka prywatności i zasady przetwarzania danych były transparentne i chroniły Państwa prywatność. Poniżej przedstawiamy główne zasady polityki prywatności:

  • Bierzemy odpowiedzialność za przechowywane przez nas Twoje dane osobowe.
  • Nigdy nie sprzedamy Twoich danych osobowych i będziemy udostępniać je wyłącznie zgodnie z naszą polityką prywatności lub w przypadkach, gdy nas o to poprosisz.
  • Będziemy prosić o lub zbierać wyłącznie dane osobowe, których potrzebujemy, aby zapewnić i ulepszyć usługi, produkty i doświadczenia, jakich oczekują nasi klienci.
  • Szanujemy Twoje wybory i będziemy informować Cię o ważnych zmianach, które wpływają na Twoje dane osobowe lub sposób ich wykorzystania.
  • Dbamy, by Twoje dane osobowe były zawsze bezpieczne i chronione.
  • Jesteśmy uczciwi i przejrzyście przedstawiamy sposób wykorzystywania przechowywanych przez nas danych osobowych.
  • Umożliwiamy Ci kontrolę nad Twoimi danymi osobowymi które przechowujemy, aby zagwarantować, że są one dokładne i odzwierciedlają Twoje preferencje.

Wykorzystujemy dane osobowe wyłącznie w celu, w jakim nam je powierzono.

Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości skontaktuj się z nami (biuro@desmed.pl), postaramy się na nie odpowiedzieć przed upływem 24h. Nasz dział do spraw ochrony danych osobowych jest do Twojej dyspozycji.